deluxe-double-with-sea

Dhomë Dopio Deluxe me Pamje nga Deti

Dhoma Dopio Deluxe përfshin një krevato dopio, ajër të kondicionuar dhe facilitete të tjera. Kjo dhomë është e përshtatshme për një çift dhe përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.

null

Një krevat dopio

null

Sipërfaqja 20m²

null

Ajër i kondicionuar