deluxe-triple-1

Dhomë Treshe Deluxe me Ballkon & Pamje nga Deti

Dhoma Treshe Deluxe përfshin një krevat dopio, ajër të kondicionuar dhe facilitete të tjera. Kjo dhomë është e përshtatshme për tre persona dhe përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.

null

Një krevat dopio + sofa

null

Sipërfaqja 25m²

null

Ajër i kondicionuar